در این روزها که به دلیل وجود یک ویروس ناخوانده به نام کرونا مجبور هستیم در خانه بمانیم بهتر است از زمان خود نیز بهتر استفاده کنیم و یکی از کارهای مفید ورزش کردن است، انجام حرکات ورزشی به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه در منزل تاثیر چشمگیری بر افزایش قدرت دفاعی بدن و مقابله با بیماری دارد لذا اگر عموم مردم بتوانند به ورزش کردن در کنار خانواده بپردازند کمتر به این بیماری مبتلا خواهند شد. 
البته در نظر داشته باشید که ورزش به خودی خود به عنوان یک تیغ دو لبه است و اگر درست ورزش نکنیم و یا اصول اساسی آن را رعایت نکنیم نه تنها مزیت نیست بلکه منجر به آسیب هم می‌شود اما اگر درست انجام شود بهترین روش درمان و پیشگیری از آسیب‌ها است و منجر به تقویت سیستم ایمنی بدن نیز خواهد شد.
بدون نیاز به وسیله خاصی یا باشگاه رفتن، ورزش در منزل را با 10 دقیقه تمرین که روی مقاوم سازی و افزایش قدرت بدن تمرکز دارد، تجربه کنید. برای بدست آوردن نتیجه بهتر باید قبل از انجام این حرکات بدن خود را گرم کنید و برای بدست آوردن بهترین نتیجه کمی حرکات کششی هم انجام دهید.
مطابق فیلم آموزشی، هر حرکت را به مدت 30 ثانیه و پشت سرهم با کمترین استراحت ممکن انجام دهید. با انجام این حرکات تمام عضلات بدن شما فعال و تقویت خواهند شد. این یک برنامه تمرینی برای کل بدن شماست و می‌توانید هر روز آن را در خانه انجام دهید. تمرین کردن را با همزمان با پخش فیلم آموزشی شروع کنید و به اجرای حرکات بپردازید.

 

با این برنامه تمرینی بدون نیاز به وسایلی خاص و فقط با وزن بدن با 10 دقیقه تمرین در منزل چربی‌های اضافه بدنتان را بسوزانید و به تناسب اندام برسید.
این برنامه شامل 10 حرکت مختلف است که کلیه عضلات بدن را به فعالیت وا داشته و سبب سفت شدن عضلات و فرم دهی به بدن می‌شود.
مطابق فیلم آموزشی، برای هر حرکت دو درجه سختی در نظر گرفته شده تا مشکلی در اجرای حرکات وجود نداشته باشد.
مدت زمان اجرای هر حرکت 1 دقیقه و بدون استراحت بین حرکات است.
حرکات را به ترتیب انجام دهید و از نتایج آن لذت ببرید.
موفق باشید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای