در حال بارگذاری...
بدون شک بدنسازی پایه و اساس ورزش‌های دیگر است و امروزه مردان و زنان زیادی در سنین مختلف با انگیزه‌های متفاوت وارد این رشته ورزشی شده‌اند. اندامی زیبا و خوش فرم، عضلاتی قوی و تراشیده؛ از بالاترین و بهترین دستاوردهای این رشته ورزشی هستند اما رسیدن به تناسب اندام چیزی نیست که بتوان یک شبه به آن دست یافت یا آن را با پول خرید بلکه برنامه‌ریزی بلندمدت و صبوری زیاد می‌طلبد!
در مجله رنج‌وگنج می‌توانید از آموزش بدنسازی و تناسب اندام که بنیان آن بر پایه تجربه و دانش روز نهاده شده، لذت ببرید و همینطور تجربه‌های خود را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید. ما به دنبال افزایش آگاهی شما نسبت به این ورزش فوق العاده هستیم تا با ترویج فرهنگ “ورزش سبکی از زندگی” مردمی سالم‌تر و جامعه‌ای شاداب‌تر داشته باشیم.
به جمع ما بپیوندید و از تفاوت‌ها لذت ببرید…
  • ارائه رایگان انواع تست‌های علمی و کاربردی تناسب‌اندام، برای آگاهی مردم از وضعیت سلامت و تناسب‌اندام خود.
  • آموزش صحیح برنامه‌ها، تمرینات و حرکات مختلف در حوزه تناسب‌اندام با کمک فیلم‌ها و تصاویر متحرک.
  • معرفی و آموزش کار با انواع دستگاه‌ها و وسایل تناسب‌اندام همراه با فیلم آموزشی.
  • معرفی، بررسی و پیشنهاد برترین مکمل‌های سالم و رایج ورزشی-غذایی.

 

مجله رنج‌وگنج دروازه‌ای مطمئن به سوی سلامت جسم و تناسب اندام

×

لطفا زبان صفحه کلید خود را به انگلیسی تغییر دهید!

صفحه اصلی صفحه اخبار
روز / شب آموزش‌های کاربردی > مکمل‌ها > تغذیه و رژیم > حرکات تمرینی > برنامه‌های تمرینی > وسایل و دستگاه‌ها > تناسب‌اندام برای بانوان > مجموعه نکات تناسب‌اندام اخبار و اطلاعات > چاقی و لاغری > تغذیه و مکمل > ورزش و سلامتی > ابزار و تکنولوژی روز > رویدادهای تناسب‌اندام - درباره ما - ارتباط با ما - همکاری با ما
×