در حال بارگذاری...
مجله رنج‌وگنج تا کنون کوشیده است فضایی را ایجاد کند تا همگان در هر سن و با هر جنسیتی بتوانند با بدنسازی و تمرینات تناسب اندام آشنا شده و از آن استفاده نمایند. هدف ما ترویج فرهنگ “ورزش سبکی از زندگی” است بنابر این زمینه فعالیت ما هم مرتبط با علوم ورزشی، تناسب اندام، سلامتی و تندرستی خواهد بود. چنانچه مایل به همکاری داوطلبانه با مجله ما در هر کدام از این زمینه‌ها هستید، صمیمانه ورود شما را به اعضای خانواده مجله رنج‌وگنج خوشامد می‌گوییم.
همکاری با ما نیازمند داشتن تخصص خاصی نیست و شما می‌توانید با ارسال نوشته‌های علمی، مقالات مفید و یا فعالیت در گروه مترجمین عضوی از مجله رنج‌وگنج باشید. لازم به ذکر است منابع شما نباید از سایت‌های داخلی کپی برداری شده باشند. مطالب شما باید گردآوری، تألیف و یا ترجمه شده باشند تا در مجله رنج‌وگنج به اسم خودتان منتشر گردد.
از طریق فرم زیر می‌توانید مشخصات و زمینه فعالیت خودتان را برای ما ارسال نمایید.


  6 + 1 =


   

  ×

  لطفا زبان صفحه کلید خود را به انگلیسی تغییر دهید!

  صفحه اصلی صفحه اخبار
  روز / شب آموزش‌های کاربردی > مکمل‌ها > تغذیه و رژیم > حرکات تمرینی > برنامه‌های تمرینی > وسایل و دستگاه‌ها > تناسب‌اندام برای بانوان > مجموعه نکات تناسب‌اندام اخبار و اطلاعات > چاقی و لاغری > تغذیه و مکمل > ورزش و سلامتی > ابزار و تکنولوژی روز > رویدادهای تناسب‌اندام - درباره ما - ارتباط با ما - همکاری با ما
  ×