بهترین مکمل پروتئین
با وجود آنکه بسیاری از پودرهای پروتئین در بازار موجود هستند، هنوز هم توانایی تشخیص خوب از بد، دشوار است. می‌دانیم به محض آنکه تمرینات سخت خود را تمام کنید، به دنبال محصولی می‌روید که بتواند پروتئینی عالی برای تقویت نیازهای بدن تان باشد، اما کدام محصول؟
کیفیت پایین، عدم تطابق محصول با آنچه که تبلیغ شده بود و عدم تاثیری گذاری پروتئین، همواره از مواردی بوده که مشتریان شکایت داشته‌اند. حقیقت این است هر محصولی قابل استفاده نیست و میزان عوارض جانبی و آسیب‌های آن را هم نمی‌دانیم. توصیه می‌کنیم در این راه که به بررسی بهترین مکمل‌های پروتئینی خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

 

1- Optimum Nutrition Gold Standard 100% Isolate
برنده جایزه برترین مکمل پروتئینی بین سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۲ بود که در سال ۲۰۱۲، توانست به عنوان بهترین مکمل سال و بهترین پودر پروتئینی سال هم شناخته شود. شرکت Optimum Nutrition، از همان ابتدا همواره در پی ارتقاء محصولات با کیفیت خود بوده و تا امروز، موفق هم شده است. یکی از خوبی‌های این محصول، مقرون به صرفه بودنش است که باعث می‌شود در دسترس همه قرار گیرد. این محصول در حدود ۱ گرم کربوهیدرات، کمتر از ۱ گرم چربی و بیش از ۸۰ درصد پروتئین خالص دارد. از تمام مواد غیرقانونی و مضر که باعث به خطر انداختن سلامتی بدن هم می‌شوند، در تهیه این محصول پرهیز شده است.

 

2- Thorne Whey Protein Isolate Chocolate
Thorne Whey محصولات خود را معمولا با قند، چربی و کالری بسیار کم تولید می‌کند. عطر و طعم عالی آن، همواره یکی از معیارهای اصلی مشتریان بوده و اغلب به همین خاطر، این محصول را ترجیح می‌دهند. این پودر پروتئین را می‌توانید هر روز در ساک خود حمل کرده و پس از یک تمرین خسته کننده و مفید، مصرف نمایید. ضمنا Thorne Whey Protein Isolate Chocolat، تمام مجوزهای لازم را دارد.

 

3- Klean Athlete Isolate Unflavored
این مکمل به همان اندازه که تبلیغ می‌شود، پروتئین خالص دارد. این محصول از دو ماده اساسی تشکلی شده: پروتئین خالص و لسیتین.
هیچ شیرین کننده یا طعم دهنده مصنوعی در آن به کار گرفته نشده و استفاده از آن در تمرینات، پروتئین و آمینو اسیدهای لازمه را به بدن تزریق می‌کند.

 

4- biPro Whey Protein Isolate Unflavored
این محصول یک انتخاب عالی برای مصارف کاملا سالم است. biPro Whey Protein Isolate از دو محصول اساسی تشکیل شده: پودر پروتئین و لسیتین.
لسیتین یکی از موارد اصلی است که وجودش در یک محصول سالم، لازم است. همچنین در برچسب این پروتئین، اشاره شده که میزان شکر و چربی آن صفر درصد است و از طعم دهنده طبیعی استفاده شده است. می‌توانید بالاترین کیفیت و لذت یک پودر پروتئین را در این محصول پیدا کنید.

 

5- Momentous Absolute Zero – Grass Fed Whey Protein Chocolate
می‌توان به جرات گفت، پاک‌ترین و سالم‌ترین پودر پروتئینی موجود در بازار است. در برچسب این پروتئین، مواد موجود در آن نوشته شده. در سایت مخصوص این پروتئین، می‌توانید مشاهده کنید تمام مواد غیرقانونی و مضر که امکان آسیب رسانده به بدن را دارند، از داخل آن حذف شده؛ بنابراین پاک‌ترین و سالم‌ترین محصول بازار، Absolute Zero است.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای