دوره بدنسازی
 می‌خواهم دوره بردارم!؟
حتما همه شما این جمله را از زبان دوست یا همکارتان شنیده‌اید!
در این مطلب می‌خواهیم به بررسی این موضوع بپردازیم:
اشتباهی که اکثر دوستان بدنساز انجام می‌دهند خصوصا عزیزانی که تازه به این ورزش گام نهاده‌اند تقلید کورکورانه و حاصل از حس تحسینی است که نسبت به پیشگامان این ورزش دارند. حتما در باشگاه با بدن‌هایی زیبا و خوش‌فرم روبه رو می‌شوید که تحسین شما را بر می‌انگیزد و آنها را الگویی برای خود قرار می‌دهید.
اما برای رسیدن به هدفتان چه بهایی حاضرید بپردازید؟
هدف شما رسیدن به تناسب اندام و سلامت جسمتان است یا برانگیختن تحسین دیگران؟!
می‌خواهید یک شبه آرنولد شوید؟ امکان پذیر است چراکه نه؟! اما آیا بقالی سر کوچه‌تان کبد و کلیه می‌فروشد؟ قصابی محله‌تان حتما دارد! یک زاپاس برای خودتان تهیه کنید!
حالا که اندکی به فکر فرو رفتید میبینید که ره صدساله یک شبه رفتن خطاست.
قبل از اینکه هدفتان را بشناسید مسیر رسیدن به هدف را خوب یاد بگیرید. بجای پرسیدن این سوال که من چی بخورم تا مثل تو بشوم! بپرسید از کجا شروع کنم، چقدر وقت بزارم، چقدر تلاش کنم، چقدر … و همین سوالات و پاسخ این سوالات است که مسیر را به شما می‌شناساند.
من اگر هدفم سلامت جسم و تناسب‌اندام باشد با خود می‌گویم خب من ۲۳سال دارم وقتی که ۳۰ساله شدم می‌خواهم بدنی تراشیده خوش‌فرم و ایده‌آل داشته باشم با چنین طرز فکری مطمئن باشید هم سلامت جسم و جانتان را تضمین می‌کنید هم بر طول عمر خود خواهید افزود، همیشه کیفیت بر کمیت ارجحیت دارد و تحسین دیگران را بر می‌انگیزد.

 

دوره بدنسازی

می‌خواهید در مسابقات شرکت کنید یا هدفتان تناسب اندام است؟
در اینجا تنها مسابقه‌ای که من شما را به شرکت در آن دعوت می‌کنم مسابقه با خودتان است؟!
دوره بدنسازی متشکل از دو دوره است:
1- دوره حجم
2- دوره کات
یعنی مثلا طی یک دوره دوماهه با هزینه‌های گزاف و استفاده از چندین مکمل وزن بگیرید سپس طی یک دوره سه ماهه چربی‌های اضافه بدنتان را بسوزانید و بخشی از این وزن را از دست بدهید!
اگر هدفتان از باشگاه آمدن رفتن به مسابقات است این کار را انجام دهید!
اما اگر به دنبال تناسب اندام و سلامت جسمتان هستید، شگرد کار این است که دوره حجم و کات را در کنار هم و پا به پای یکدیگر جلو ببرید با این کار مسیر اندکی طولانی می‌شود اما کیفیت نتایج بدست آمده را با هیچ چیز عوض نخواهید کرد و مهمتر از آن ماندگار بودن نتایج است.
این همان انتخاب سبکی از زندگی است که هم لذت و رضایت بهمراه دارد و هم تحسین دیگران را که پرداختن به جزییات آن از حوصله این بحث خارج است اما در یک جمله بگویم:
علاوه بر تمرینات برنامه‌ریزی شده، بخش مهمی از این مسیر بر می‌گردد به رژیم غذایی روزانه‌تان! شما را از خوردن منع نمی‌کنم اما با کیفیت بخورید؟!
این یعنی کربوهیدراتِ کمتر در مقابل پروتیینِ بیشتر.
اگر به تازگی تصمیم گرفته‌اید تا برای رسیدن به تناسب اندام برنامه‌ریزی کنید، ما برای شما یک پکیج اختصاصی طراحی کرده‌ایم تا با کمک آن شروعی مناسب و تصمینی داشته باشید.
پکیج تناسب اندام ما را در قالب برنامه‌های جامع کاهش وزن و افزایش حجم؛ از طریق لینک زیر مشاهده و دریافت نمایید:
پکیج تناسب اندام مجله رنج‌وگنج
موفق باشید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۱ رای