با این برنامه تمرینی تنها در کمتر از 10 دقیقه تمرین بدون نیاز به وسایلی خاص و رفتن به باشگاه، در محیط امن خانه خود به چربی سوزی و تقویت عضلاتتان بپردازید.
تمرینات اینتروال با شدت بالا (HIIT) یکی از بهترین روش‌های تمرینی برای سوزاندن چربی با کمترین فعالیت قلبی است. تمرینات HIIT  تکنیک تمرینی بسیار مؤثری است که برای کاهش چربی بدن، افزایش سرعت، افزایش VO2MAX می‌باشد و بهتر از این موارد تنها  ۲۰ دقیقه از وقت تمرین شما را می‌گیرد.
در روش اینتروال زمان تمرین یا ورزش به دو قسمت فعالیت و استراحت تقسیم می‌شود. در این برنامه زمان تمرین 40 ثانیه و مدت زمان استراحت 15 ثانیه در نظر گرفته شده است.
اگر نمی‌دانید تمرین اینتروال چیست روی لینک زیر کلیک کنید:
تمرینات اینتروال چگونه تمریناتی هستند؟
قبل از تمرین گرم کنید و بعد از تمرین سرد کنید. به خاطر شدت بالای این نوع تمرین به صورت آهسته و تدریجی شدت آن را افزایش دهید. تا اندازه‌ای که می‌توانید در مدت این تمرین سخت تلاش کنید تا جایی که احساس سوزش در عضلات پیدا کنید که نشانه وارد شدن شما به فاز بی هوازی است. 
بسیاری از مطالعات مانند تحقیق دانشگاه لاوال، اظهار می‌دارند که تمرینات اینتروال با شدت بالا به افراد کمک می‌کند تا ۹ برابر بیشتر از روش‌های سنتی چربی بسوزاند.
مطابق فیلم آموزشی حرکات را به ترتیب و طبق زمان‌بندی انجام دهید.
موفق باشید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای